+(90) 212 875 19 00

Proje Yönetimi

Otomotiv endüstrisindeki yoğun iş taleplerinin farkında olan Şahin Metal, bu talebin karşılanmasında en yüksek performansın sağlanabilmesi; kalite, fiyat ve teslimat üçlüsünün müşteriye en uygun halinin sunulabilmesi; müşteri ile doğru ve anlaşılır bir iletişim kanalının oluşturulmasını hedeflemiş ve bu doğrultuda Şahin Metal Proje Yönetim Sistemi (SMPMS)’ni devreye almıştır.

Proje yönetim faaliyetlerimiz kapsamında Yeni Ürün Devreye Alma, Değişiklik Yönetimi, Kalıp Tasarım ve İmalat, Üretim Mühendisliği gibi süreçleri ile müşterilerine en hızlı ve en güvenilir çözümleri sunmaktadır.

Müşteri odaklı yaklaşımları ile projelerin en başından, seriye geçişi ve serideki faaliyetlerin tümünü içerecek şekilde risk analizlerinin yapılması ve tüm önleyici faaliyetlerin planlanması ve devreye alınması bu çalışmalar kapsamında gerçekleştirilmektedir.

Müşterilerimize sıfır hata (zero defect) prensibi ile ürün üretebilmek için simülasyon metotları ve son teknoloji yazılımlar ile tasarım ve proses girdileri oluşturulmaktadır.